avantaj kart beylikdüzü, avantajkart beylikdüzü parapuan, avantaj kart beylikdüzü üye işyerleri, beylikdüzü kurumsal danışmanlık, beylikdüzü avantajkart indirimleri, avantaj kart nedir, avantaj kart para puan kazanmak

Avantaj Kart; Beylikdüzü’nde Marketten Giyime, Yemekten Akaryakıta, Kuru Temizlemeden Bijuteriye kadar bir çok sektörde yapacağınız harcamalarınıza PARAPUAN kazandıran tek karttır.

Yaptığınız alışveriş sonrası kayıtlı cep telefonu numaranızı söyleyerek ister birikmiş PARA PUAN’larınızla BEDAVA ALIŞVERİŞ yapın, isterseniz PARA PUAN kazanmaya devam edin. PARA PUAN’lar, anlaşmalı tüm mağazalarımızda geçerlidir.

Sizde bu karta sahip olarak, tüm sektörlerde ki firmalardan %3 ten % 50’ye kadar Para Puan Kazanın, alışverişlerinizi indirimli olarak yapın.

AVANTAJ KART NEDİR ?

Beylikdüzü’nde Marketten Giyime, Yemekten Akaryakıta, Kuru Temizlemeden Bijüteriye birçok sektörde tüm alışverişlerinizde PARAPUAN Kazandıran Tekkarttır. Siz de bu karta sahip olarak % 3’ten % 50’ye Parapuan kazanın. Parapuanlarınızı tüm üye işyerlerimizde harcayın. Üstelik kart taşımanıza gerek kalmaksızın. Tek yapmanız gereken; alışveriş sonrası Üye olduğunuzu söyleyerek cep telefonunuzu verin ister birikmiş Parapuanlarınızla bedava alışveriş yapın, ister alışverişinizden Parapuan kazanın. Kazanılan Parapuanlar tüm üye işyerlerimizde kullanılabilir.

NASIL PARAPUAN TOPLARIM ?

Beylikdüzü’ndeki Tüm Üye işyerlerinde ödemenizi yaparken AVANTAJKART Üyesi olduğunuzu söyleyerek Avantajkart Para puanınızı, Kart göstermeksizin cep telefonunuzu söyleyerek işletebilirsiniz.

PARA PUANLARIMI NASIL HARCARIM ?

Üye işyerlerimizde alışveriş sonrası ödemenizi yapmadan önce AVANTAJ KART Parapuanınızla ödemek istediğinizi söyleyerek; alışverişlerinizin tamamını veya bir kısmını Para puanınızla ödeyebilirsiniz.

PARAPUANLARIMI NASIL SORGULARIM ?

Alışverişlerinizi ve Para puanlarınızı sitemizden ÜYE GİRİŞİ yaparak, istediğiniz zaman bilgisayar veya cep telefonunuzdan inceleyebilirsiniz.

AVANTAJ KARTIMI NERELERDE KULLANABİLİRİM ?

Beylikdüzü’ndeki Avantaj kart Üye iş yerleri ve Para puan kazanç oranlarını ÜYE İŞYERLERİ Bölümüne tıklayarak öğrenebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN : +90 532 464 73 45 nolu hattan whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir