Fast Hazır Çar Kahve Ürünleri

FAST HAZIR ÇAY KAHVE ÜRÜNLERİ

Fast Hazır Çay Kahve ailesi olarak, geliştirdiğimiz ürünlerimiz sağlıklı,pratik ve ekonomik olarak, kendinize ayırdığınız zamanı arttıracak, hayatınızı daha keyifli hale getirecektir.

Fast ürünleri, %100 Doğu Karadeniz Çayları ve Kahveleri ile üretilir ve içerisinde hiç bir katkı maddesi içermez. Çevreye duyarlı, geri dönüşebilen kağıt bardaklardan oluşmaktadır.

Fast Hazır Çay Kahve ürünlerimizin hazırlanışı ise oldukça basittir. Saniyeler içerisinde sadece sıcak su ekleyerek kahvenizi ve çayınızı hazırlayarak sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz.

Fast Ürünlerimiz ; Kokusu, Rengi, Lezzeti ile Damak Zevkine Uygun Harmanlanmış Çayı ve Kaliteli Kavrulmuş Gold Kahve Çekirdeklerinden Oluşmaktadır. Ürünlerimiz İçerisindeki Filtre Anti-Bakteriyel Özelliğe Sahip Olup Nano Teknolojiyle Üretilmiştir. 230*C Isıyla Karton Bardağın Altına Sabitlenerek Bardakla Birleştirilmiştir. Ürünlerimiz Herhangi Bir Kimyasal ve Yapıştırıcı İçermemektedir. Ürünlerimizin Raf ömrü çaylarda 2 yıl, Kahvelerde 1 Yıldır.

Fast Hazır Çay Kahve Ürünlerini Dilerseniz Firmanıza Özel Baskı ile Üretilerek Tarafınıza Sunulabilmektedir.

Fast Hazır Çay ve Kahve Olarak; Yenilikçi, Akılcı, Çevreye Duyarlı, Ekonomik ve Pratik ürünler Geliştirerek Ülkemize Artı Değerler Kazandırıyor ve İçecek Sektörüne Yeni Bir Bakış Açısı Getiriyoruz.

FAST HAZIR ÇAY KAHVE ÜRÜNLERİ KULLANIM ALANLARI

Fast Hazır Çay Kahve Ürünlerinin bir çok kullanım alanı bulunmaktadır.

Yolculuklarınızda, Kongre ve Seminerlerde, Konferanslarda, Açılış Organizasyonlarında, Düğün, Nişan, Sünnet, Kokteyl gibi etkinliklerde, Piknik ve Mesire alanlarında, İşyerlerinde, Okul ve Hastanelerde ve bir çok yerde kullanabilirsiniz.

Fast Hazır Çay Kahve Kullanım Alanları
Fast Kullanım Alanları

FAST HAZIR ÇAY KAHVE NASIL HAZIRLANIR ?

Fast Ürünlerinin hazırlanışı çok kolaydır. Saniyeler içerisinde sizde fast hazır çay kahve ürünlerine sıcak su ekleyerekve karıştırarak hızlı, sağlıklı ve ekonomik olarak ürünlerimizi müşterilerinize sunabilirsiniz.

Fast Hazır Çay Kahve Nasıl Hazırlanır
Fast Nasıl Hazırlanır

FAST HAZIR ÇAY KAHVE BAYİLİK VERİYOR !

Fast ürünlerini sizde bayimiz olarak bir çok sektörde pazarlayabilirsiniz. Ürünlerimizin bir çok pazarlama alanı bulunmaktadır. İşyerleri, Ofis ve Evler, Marketler, Bakkallar, Seyahat – Otobüs Firmaları, Tur Firmaları, Organizasyon Firmaları (Düğün, Nişan, Sünnet, Doğumgünü vb.), Mağaza Açılışları, Toplantılar ve Eğitimler Veren Firmalar, Piknik ve Mesire Alanlarına Yakın Marketler, Büfeler, Hastaneler, Spor Salonları, Dershaneler, Okullar, Kantinler vb…

Fast Hazır Çay Kahve Ürünlerini biz üretelim, siz pazarlayın.

Tasarımdan, Sevkiyata ve Faturalamaya Tüm Aşamalarla Biz İlgilenelim. Birlikte Kazanalım. Bayi Korumamızla, Müşterileriniz Sizde Kalsın. Bayilerimize Pazarlama Aşamasında Firmalara Sunmak Üzere Numune Paketi Verilmektedir.

Fast Hazır Çay Kahve Bayilik Veriyor
Fast Bayilik Veriyor

Fast Hazır Çay Kahve İletişim

Fast Hazır Çay Kahve Bayilik ve Detaylı bilgi için 7/24 İletişim, WhatsApp Destek Hattı : +90 532 464 73 45 ( Onur ÜNSALAN )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir