Skip to content
Click Here
BİZ KİMİZ ?
Click Here
REFERANSLAR
Click Here
HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

WEB TASARIM & KURUMSAL WEB TASARIMI HİZMETLERİ… yaptırmak ve sonucunda başarıya ulaşmak oldukça önemli. Sanal dünyada yerini almayanların sektörünün gerisinde kaldığı düşünülürse ilk olarak vitrinlerinizin oluşturulmasında yarar var. Başarılı bir hizmeti ile: Firmaların aynı şehirde bulunduğu müşteri ile ayrı kıtada bulunduğu müşteriye yakınlığı eşit seviyeye gelecek, coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacaktır.Unsalanweb Tasarım Bilişim HizmetleriKURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI… kimlik; pazarlamada bir kurumun, duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Tıpkı bireylerde olduğu gibi, bir kurumun hedef kitlesiyle iletişime geçebilmesi, onların dikkatini çekebilmesi için büyük önem taşır.GOOGLE ADWORDS & SEO HİZMETLERİ…Adwords  firması tarafından sunulan bir reklam hizmetidir. Adsense ve Adwords adı altında iki ayağı olan bu reklam sisteminde Adsense reklam yayıncıları için Adwords ise reklamını yayınlatmak İsteyenler için hizmet vermekteyiz.SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ…Markanızdan sosyal medyada ne kadar bahsedilirse, marka gücünüz o kadar kuvvetlenir. Siz sosyal medyada profesyonel bir şekilde aktif ve var oldukça insanlar sizi daha çok konuşurlar. Dolayısıyla sosyal medyadaki aktifliğiniz marka gücünüzü arttırarak, itibarınızı güçlendirecektir.Unsalanweb Tasarım Bilişim HizmetleriSosyal medya hesaplarının açılması ve yönetimi,  Sosyal medya içeriklerinin hazırlanması Detaylı iletişim takvimi Sosyal medya pazarlama Haftalık içerik planlarının hazırlanması Yarışma ve kampanya yönetimi,  Kriz yönetimi Monitoring (Sosyal medya ortamında ve web dünyasında kurumunuz, ürün ve hizmetlerinizle ilgili kontrolünüz dışında doğan olumlu ve olumsuz gelişme ve yorumların anında yakalanması, yönetimi ve cevap sunulması süreci.)Raporlama Karşılaştırmalı Sektörel Analiz. DİJİTAL PAZARLAMA…Son 10 yılda pazarlama dünyasında çok fazla şey degişti. Gelişen teknoloji, artan bant genişlikleri ve çoğalan mobil cihazlar, yaşama şeklimizi degiştirdiği gibi, satın alma alışkanlıklarımızı da tümüyle etkiledi.  Elde et (Acquire), Kazan (Convert), Ölç-Optimize et (Measure&Optimize) ve Sahip Çik, Büyüt (Retain&Grow).E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ…E ticaretiniz varsa firmanızın 7/24 açık bir şubesi var demektir.  internet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ya da sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımlayacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonudur diyebiliriz. Firmanın internet üzerinden müşterilerine bilgi sunabileceği 7/24 açık bir şubesi oluşur.

BİZ KİMİZ ?

Firmanızın Kalitesini En iyi yansıtarak kimliğinizin sağladığı avantajları  ile göreceksiniz.. Sizlere uygun kampanyalarımız ile her bütçeye uygun tasarımları müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Sizleri memnun ederek; ilerlediğimiz bu yolda bir müşterinin, bin müşteri olduğunu görerek, verebileceğimiz ve verdiğimiz hizmetlere her geçen gün yenilikler katarak cazip kılmayı başardık. Eğer Bir İnternet siteniz yoksa düşünmeyin. Sadece bizi arayın.Unsalanweb Tasarım Bilişim HizmetleriSizin sektörünüze en özel tasarımlar ve kaynak içerikleri sunup web sitesinin günümüzdeki yaşantımıza sağladığı kolaylıkları kampanyalarımız eşliğinde yakından görmenizi sağlıyoruz. Firmanızın için attığınız her bir adım gelişiminize sağladığınız %100 başarı imkanı demektir. Başarı sırrınız sizin sektörünüz ve sektörünüzün yansıyan gölgesi reklamlarımızdır. Sağladığımız müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı projelerimiz ile amacımız, müşterilerimizi en sağlıklı şekilde yönlendirerek, hatasız başarı birikimlerini internet dünyasına yansıtmak. Kalitemizi en üst düzeyde tutarak müşterilerimiz taleplerini değerlendirmeyi ve uygulamayı amaç edindik. Bizler için müşterilerimizin düşünceleri bizlere yenilik katmaya destek veren en güzel başarı biçimidir. Kendimize yenilik katmayı severek her gün daha da fazla kusursuz başarı imkanı yakalayarak özgün çalışmalarımızı sizlere sunuyoruz. En güzel başarıyı farklılık ilkesine dayanarak farka fark katıp adımızı en güzel şekilde duyurmayı başardık.

DEĞERLERİMİZ & MİSYON & VİZYON

Sektör ortalamalarının üstündeki büyüme oranlarının unsalanweb olarak yükselmesi, Büyüyen gelişen ve yenilikçi firmalar arasında olup daha fazla özelliğini fark ettirmek, Sıfırlanmış hata ve şikayet hassasiyeti , Dünyada özenle bahsedilen hizmet anlayışı , Düşük Maaliyetle her bütçeye reklam imkanı, Kendini sürekli geliştiren ekibimiz ile başarı vizyonumuzdur.Müşterilerimize kalite anlayışımız ile internet reklamcılığını sunarak memnuniyet derecesini arttırdık.Bizler ekip arkadaşlarımız ile saygı ve eşit ölçüde çalışarak ajansımız da huzur ile çalışma imkanı sağlayarak kusursuz hizmeti yakaladık. Sizlerde bizler ile tanışıp Kaliteli Hizmet Anlayışını görmek istiyorsanız bizim ile irtibata geçiniz…
  • Bilgi Teknolojileri alanında kendine güvenen, alanında uzman, tecrübeli, donanımlı, profesyonel çalışan ama bir o kadar amatör ruha sahip bir ekip ile yola çıktık. Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu.
  • 10 yılı aşkın süredir yurt içi pazarda; Web Yazılım, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Programlama, 3D Tasarım ve Modelleme, Animasyon, Hosting ve Domain, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Mail Hizmeti alanlarındaki yetkinliğimizi yol boyunca geliştirerek artırdık.
Unsalanweb Tasarım Bilişim Hizmetleri Kurumsal Tanıtım E-Katalog
Unsalanweb Design Creative Studio Kimlik

www.unsalanwebtasarim.com Designed By ONUR ÜNSALAN @unsalanweb